potiz

na strance detailu cache se objevil nepredvidany problem. vezte, ze se na to co nejdriv podivam. pokud se mi to nepodari dneska vecer, necekejte prosim v sobotu nove cache :frowning:

dekuju

vsechno slape. ted jeste rozchodit COM3. uzijte si vikend.