Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vlastním GPS VISTA HCx s mapou TOPO na CD. Celkem se mi líbí COLORADO, Můžu použít mapu TOPO i v COLORADU, už je odemklá pro Vistu. Nebo to není možné?
Tak ji prodat i s Vistou a ke Coloradu koupit novou mapu?
myslim, ze to uz nie je mozne (oficialne), najlepsie je to predat kompletne a kupit si novu.
jak pise saman. prechod na jiny pristroj se stejnou mapou - asi bez sance (jen s nejakymi dobrymi kontakty :)). leda by se pristroj neopravitelne porouchal, pak by picodas v pohode nechal mapu prevest na jiny. takze prodat i s vistou.
Oficiálně to nejde. Licence je vždy vázaná jen na jeden přístroj. Takže i např. v případě ztráty samotné GPS si musíš mapu koupit znova…
Zkus se ale poptat v Picodasu, třeba by mohli přimhouřit oko.
No, a jinak snad teď nenapíšu nic závadného, ale nedávno se na netu objevil keygen, který tohle umí vyřešit ![]()
Ahoj. Přesouvám do sekce Garmin. Do FRCu prosím až budeš opravdu prodávat.
[quote]
Jarous1 napsal/a:
Oficiálně to nejde. Licence je vždy vázaná jen na jeden přístroj. Takže i např. v případě ztráty samotné GPS si musíš mapu koupit znova…
Zkus se ale poptat v Picodasu, třeba by mohli přimhouřit oko.
Naštěstí nemám vlastní zkušenost. Ale údajně lze v Picodasu uspět, pokud člověk přinese protokol od PČR o zcizení přístroje.