Nebylo by dobré, aby se téma Poradna posunulo v seznamu for na první místo? Takto je až na chvostě a lamičky tak daleko nedojdou ![]()
Přesunuto. Na technické dotazy k serveru je tohle fórum
Díky, omluva ![]()
Nebylo by dobré, aby se téma Poradna posunulo v seznamu for na první místo? Takto je až na chvostě a lamičky tak daleko nedojdou ![]()
Přesunuto. Na technické dotazy k serveru je tohle fórum
Díky, omluva ![]()