Poznate nekdo tento kopec?

Ahoj, kaceri.
Poznate prosim nekdo, co je to za kopec? Je to screenshot z reklamy na Radegast (snad se to tady muze;)). Cele je to mozne shlednout na http://www.radegast.cz/znacka-radegast/reklama/tv_spot/radegast_2008_large.mpg a jen tak mimochodem spise nez z Nosovic mi to prijde jako verbovaci material z Groundspiku… B)
Diky za pomoc a zdar!

No já bych to tipnul na pustevny. Lanovka tam je z Ráztoky a nahoře je přece socha Radegasta, tak kde jinde by to měli točit? :smiley:
Ale třeba je to jinde.

Špatně, je to Tanvaldský špičák.

Jj, Milan to má nachozené. Ta budova za offroadem na začátku klipu je strojovna od lanovky pod červenou sjezdovkou a o horní restauraci s kamennou věží na fotce není pochyb :wink: V době, kdy jsem se tam učil lyžovat za TJ Bižuterie tam ale ještě vedl kotváč :o

Jsu rád, že jsem byl opraven z omylu. Když jsem viděl reklamu poprvé, byl jsem přesvědčen, že je to budova na Klínovci u Božího daru. Ale když myslíte… :wink:

jj, myslím si taky že je to tak. Něco jsem se tam nalyžoval.

Diky, doufam, ze tam toho Radka na cepu opravdu maji. :slight_smile:

Kdyz uz je tady to tema, tak se s dovolenim vtirnu… Nahodou, nevi nekdo co to je za hudbu co hraje na pozadi?

taky se přídám, hlasuju pro špičák, vloni jsem se tam na sjezdu z lanovky parádně vymázla…:smiley:

http://www.tanvald.cz/pg.php?ID=82

Áno, Tanvaldský špičák, tam jsem se učil na snowboardu, to byly držkopády … :slight_smile: Tu chatu si pamatuju moc dobře, protože když jsem se udržel na vleku až nahoru k ní, říkal jsem si snowbordista … horší to bylo dolů … :smiley: Jen tak pro zajímavost: dočetl jsem se, že rozhledna byla jednou ze sítě signalizačních bodů pro síť obranných pevností v kraji - jejím účelem tedy bylo varovat před nepřítelem …

Je to dost podobný tomu, co hrajou Čechomoři, takže by to možná mohlo být dílo Karla Holase - ten skládá i hudbu pro reklamy… :wink:

je to Tanvaldský špičák tam vyjedu i na kole

O tom nikdo nepochybujeme :slight_smile: