Bohužel jsem obchodoval s firmou Navicom s.r.o. Olomouc, zlákala mě nízká cena nabízených gps.Poslal jsem peníze za objednaného Etrexe Legenda, Legenda jsem od nich nikdy nevidel, po měsíci marného vymáhání gps jsem začal požadovat peníze zpět.Stále se snažím a velmi se budu snažit, abych ty peníze dostal.Takže od této firmy nic nekupujte, pozor na to!
Skus sa obratit na http://www.spotrebitele.cz/, mozno Ti pomozu...
Vela stastia