POZOR PREMIE 1000KC!

Pri zdolavani nastrah jednotlivych stage cache GCWM9V jsem vytrousil 1000kc - muselo to byt v nektere prurve, tzn. asi ne primo na ocich verejnosti. takze sance pro vas, kdo najde je jeho.

Dusivka

:frowning: skoda ze to mam tak daleko :wink:

jeee ja to mam jenom 74,7 km od houmovej koordynátů, kvuli litru se to vyplati absolvovat:D,ale ses si jistej ze to bylo tam,nerad bych jel na prazdnoB).

no slibit ti to nemuzu:), ale strcil sem si to na prdel do gati, a pak sem se v zapalu boje nekolikrat na nekolika mistech soukal prurvvama nebo jak se tomu rika - kominama kdy jsem byl dost casto o zadek zaprenej, nebo jim primo strouhal o skalu, takze je to dost pravdepodobny ze se to stalo tam.:frowning:

Aha tak se to sebehlo.Tvoje ztrata mne samozrejme velice zasahla,moc mne mrzi ze jsi vytratil svych tezce vydelanych 1000 kc,ale musis to brat s te lepsi stranky,najaky dobry clovek tyto penizky nejde a koupi si za ne neco pekneho…:smiley:

A nebo taky ošklivého, co ty víš!?:wink:

No 1000Kč není zrovna málo, ale tohle je vážně trošku daleko :expressionless:

To jo no..ale na nový PDAčko by se mi to hodilo :smiley:

Houby na PDAčko, poctivej kačer by to investoval na založení nějakých pěkných kešek, případně vyslání nějakých trackables.

Poctivej Kačer by hlavně tu tisícovku vrátil majiteli

jasny a majitel te tisicovky by mu za tu ochotu zaplatil bezin za 15 stovek …:slight_smile:

jé vono by to šlo vlastně poslat poštou za 7 kč a 50h od noviho roku vlastne za 10 kč šupáci porád zdražujou…
musete te mě vomluvyt vratil sem se z 15ti km tůry na skialpech trochu mi to nepálí :slight_smile:

Pošta nikdy nezdražuje, pětikorunová známka stojí pořád pět korun. :smiley:

No vida, Toulovcovy maštale mooc dobře znám, jsou cca 15km vzdušnou čarou od mého trvalého bydliště a rád tam v létě jezdívám na kole i chodívám pěšky, když nejsem zrovna v Praze. Ale teď v zimě se tam opravdu nepohrnu a obdivuji daného cachera, že se na tuto multi skrz Maštale teď v zimě vypravil…

Tohle vlákno mi přijde jako ideální pro vytvoření pátracího GEOeventu :o):smiley:
Co takhle se tam hromadně vypravit a prolézt to tam? Pokud by se ticka našla, společně bysme ji poslali majiteli (resp. to co z ní asi zbylo). Pokud by se nenašla, tak bysme si prostě udělali vejlet i na okolní cache 8-)B)

To je ironie, ja na Toulovcovych mastalich litr ziskal (rozumej cache #1000) a Tys ho tam ted ztratil. Ale takovej je zivot.
Ja osobne bych o ztratach pri geocachingu mohl napsat knizku… :@

Dobrej napad,pochybuju sice ze litrik bude jeste pouzitelnej,pokud tam vubec jeste je,ale majitel by mel urcite radost z navratu jeho vytracene ticky.:DA pokud by jste nic nenasli mohli by jste se slozit na novou;)

V sobotu jsem kontroloval všechny stage a myslím že litřík má už nového majitele. Doufal jsem že bude někde u jednotlivých stages a udělám majiteli radost, ale bohužel.
Přeji všem hezký den
Dan

to sice jo, ale zdrazujou služby.. a znamka ja takovej kupon na službu a ted tech "kuponu" budes potrebovat vice:D