POZOR!!!! ŠELMICE MÁ 200 PIXLÍ!!!!

Bylo mi nesmírnou ctí doprovázet tuto uzasnou geokačerku, kamaradku a ostře sledovanou geocelebritu ;):smiley: nejen na harweyovu Vyroční keš, kde sme spolecnými silami oslavili její dvoukilčo a mé šestikilčo…Hodne hodne hodne gratuluju a jen tak dal…!!!

Jo a az budes priste zakladat kesky tak si vyber cas kdy zrovna nemam na programu zehleni :D:D:D

Gratulujeme,
včera jsem si všiml v logu na "Divném zámku" textíku … "při cestě na výroční keš - poslední před …" ale vůbec mi to nedošlo:o:o:o.

Takže dodatečně gratulujeme a ať se daří :D.

Gratulujeme, jen tak dal.

ježíííííííííííííííííííš! Nepřeháníte to tu trošku? :o Dvě rozjetý témata s gratulacema??? :smiley: Díky všem moc! Snad už to teď půjde rychleji :wink:

"No tak, trošku jsem si zapřeháněl"
Já to rozepsal, pak jsem měl jeden důležitý telefon, pak jsem to odklikl a koukám že mne (zase !) někdo předběhl…

Já si furt říkal co je to za blbej nick, a ono to S má být s háčkem, aha! Takže taky gratuluju.

joooooooooooo blbej nick :D:D:D díky

Sláááváá! Trochu motivace a už to frčí.
1.Děkuju za pěkné a promyšlené keše.
2.Gratuluju k mezníku.
3.Přejï další pěkné zážitky spojené s objevováním.

A helemese, ze by Michajlpetrof vymenil Chester za drave zvire ? Tak bacha na ni, oci ma libezne, ale treba kouse :slight_smile:

Tak at se vam to kesuje zvesela dal a doufam, ze zase zabloudim k nejake vasi pekne kesce!