Bylo mi nesmírnou ctí doprovázet tuto uzasnou geokačerku, kamaradku a ostře sledovanou geocelebritu ;) nejen na harweyovu Vyroční keš, kde sme spolecnými silami oslavili její dvoukilčo a mé šestikilčo…Hodne hodne hodne gratuluju a jen tak dal…!!!
Jo a az budes priste zakladat kesky tak si vyber cas kdy zrovna nemam na programu zehleni :D:D:D
sberac
březen 25, 2008, 10:49am
2
Gratulujeme,
včera jsem si všiml v logu na "Divném zámku" textíku … "při cestě na výroční keš - poslední před …" ale vůbec mi to nedošlo:o:o:o.
Takže dodatečně gratulujeme a ať se daří :D.
Gratulujeme, jen tak dal.
Selmice
březen 25, 2008, 1:15odp.
4
ježíííííííííííííííííííš! Nepřeháníte to tu trošku? :o Dvě rozjetý témata s gratulacema??? Díky všem moc! Snad už to teď půjde rychleji
ZCh
březen 25, 2008, 1:37odp.
5
"No tak, trošku jsem si zapřeháněl"
Já to rozepsal, pak jsem měl jeden důležitý telefon, pak jsem to odklikl a koukám že mne (zase !) někdo předběhl…
Já si furt říkal co je to za blbej nick, a ono to S má být s háčkem, aha! Takže taky gratuluju.
Selmice
březen 25, 2008, 3:13odp.
7
joooooooooooo blbej nick :D:D:D díky
WAV
březen 25, 2008, 5:03odp.
8
Sláááváá! Trochu motivace a už to frčí.
1.Děkuju za pěkné a promyšlené keše.
2.Gratuluju k mezníku.
3.Přejï další pěkné zážitky spojené s objevováním.
vsa
březen 25, 2008, 5:04odp.
9
A helemese, ze by Michajlpetrof vymenil Chester za drave zvire ? Tak bacha na ni, oci ma libezne, ale treba kouse
Tak at se vam to kesuje zvesela dal a doufam, ze zase zabloudim k nejake vasi pekne kesce!