tak je to tady! Dnes odpoledne dojde k zablokování nebo úplnému vypnutí našeho serveru kvůli záloze dat!
Nový server by se měl rozběhnout během zítřejšího dne, zatím bohužel nevím přesnější čas. Připravte se na skutečnost, že na novém systému už budete mít vytvořené účty, ale nebude fungovat heslo. To si musíte nechat poslat nové (pak lze změnit na vaše staré).
Omlouvám se, že je to až tak na poslední chvíli, ale k převodu je zapotřebí spousta okolností, z nichž některé nelze ovlivnit předem.