chtel bych se zeptat na nasledujici:
jiz nekolik tydnu pozoruji, ze mi nemizi z pravidelne zasilanych PQ odlovene/zalogovane kese.
Pozorujete nekdo v posledni dobe neco podobneho ?
Diky za odpovedi,
Aucoin.J
chtel bych se zeptat na nasledujici:
jiz nekolik tydnu pozoruji, ze mi nemizi z pravidelne zasilanych PQ odlovene/zalogovane kese.
Pozorujete nekdo v posledni dobe neco podobneho ?
Diky za odpovedi,
Aucoin.J
Me chodi v pohode, mas zaskrtnuto I haven’t found ?
Jo, PQ mam stejne jiz cca 18 mesicu. Mam zaskrtle I haven’t found. Jak jsem psal, drive bylo vs v poradku, ale toto pozoruji cca jen nekolik poslednich tydnu.
Skus ho vymazat a vytvořit znovu.
Puvodni PQ smazano a vytvoreno nove. Nyni vse OK. Tak pokud nahodou bude mit stejny problem, tak doporucuji nove PQ. To puvodni funkcni cca 2 roky kdyz zacalo "stavkovat" jsem se snazil opravit tim, ze jsem ho editoval (vse ponechal stejne, vzdy neco odklikl a zase zaklikl zet). To jak se ukazalo nestaci. Jen mi stale zustava zahadou, proc tato situace vlastne nastala.
No nic, hlavne ze se uz v ikonkach na mape zase orientuji…![]()