PQ (GSAK) - kese nemizi

chtel bych se zeptat na nasledujici:

jiz nekolik tydnu pozoruji, ze mi nemizi z pravidelne zasilanych PQ odlovene/zalogovane kese.

Pozorujete nekdo v posledni dobe neco podobneho ?

Diky za odpovedi,
Aucoin.J

Me chodi v pohode, mas zaskrtnuto I haven’t found ?

Jo, PQ mam stejne jiz cca 18 mesicu. Mam zaskrtle I haven’t found. Jak jsem psal, drive bylo vs v poradku, ale toto pozoruji cca jen nekolik poslednich tydnu.

Skus ho vymazat a vytvořit znovu.

Puvodni PQ smazano a vytvoreno nove. Nyni vse OK. Tak pokud nahodou bude mit stejny problem, tak doporucuji nove PQ. To puvodni funkcni cca 2 roky kdyz zacalo "stavkovat" jsem se snazil opravit tim, ze jsem ho editoval (vse ponechal stejne, vzdy neco odklikl a zase zaklikl zet). To jak se ukazalo nestaci. Jen mi stale zustava zahadou, proc tato situace vlastne nastala.

No nic, hlavne ze se uz v ikonkach na mape zase orientuji…:smiley: