Praha, patek..pohodovej den na lov

nesel by nekdo ted v patek v Praze na nejakou kes??[:)]

Ja by som kludne siel, ale mam cas len rano (<9) a muselo by to byt nieco na P4 (michle,krc) :slight_smile:

Koukám, že Tom Klíčník dneska srší vtipem [*-)]

Každopádně balkánská mafie (tedy Dadan a já) se zítra v pozdním odpoledni na nějaký kešky taky chystá, tak bysme mohli spojit síly! Co takhle okolo pátý? Když budeš chtít, ozvi se na 606263071, a dohodnem detaily [<:o)] .

<OT>

Hele GRGA a zivej :D

</OT> 

Kampak se chystate vyrazet, ze bychom se mozna pozdeji s Phalkinou pridali?

 

Dobrej napad, MadDogu, bude nas vic... kam, to jeste nevim, Dadan zejtra neco vybere. Aspon doufam. Kazdopadne se ozvi a udelame nejakou zbesilou keso-akci!

Jo, ten vcerejsek jsem prezil, a koukam, ze ty taky :) 

Tak jo, Grgáčku, našel jsem dvě multinky: Cache sv. Benedikta a Letohrádek a obora Hvězda. Ještě vylezu na strom a porozhlídnu se po okolí. Co Ty na to, Jondy?

Kluci bacha, sv. Benedikt je mysterka jak vyšitá. Ledaže byste měli kliku a střihli jste si jí metodou brute force jako 90% nálezců :slight_smile:
Zlomte vaz

Ja to beru…kdy kde?

Solsaisi, dík za varování, taky už jsem na benedikta koukal a docela se mi z něj zamotala hlava. Ale Dadan se mocně bije v hruď, že prej se tomu podívá na zoubek, tak uvidíme. On je totiž "mala pitbull terier". :)

Jondy, viděl bych to na pátou, někde v blízkosti keší nebo nějakýho metra. Odkud pojedeš? My pojedem ze Žižkova a uvidíme, jestli cestou ještě někoho naberem. Jak tak na to koukám, dal bych spicha na Hradčanský - metro A, třeba rovnou u vlaků. 

jak to tady tak ctu tak se zacina projevovat tydeni geoabstinence a mam cim dal tim vetsi chut se taky prijit podivat :slight_smile: navic v dane oblasti moc kesek odlovenych nemam. Akorat netusim kdy skoncim v praci, porada se vetsinou natahne na dost dlouho, ale pokud to bude nejak rozumne a budu mit jeste silu tak vyrazim do cilove oblasti a snad na vas nekde narazim :slight_smile: pokud mate nejak uz naplanovany poradi kesek zkuste ho sem hodit, vim ze vetsinou pujdete proste kde co bude ale ze bych to mohl vzit treba z druhe strany :wink:

OK, cyne, az budes nablizku, a kdybys mel nejakej problem s lokalizaci, ozvi se na 606263071.

Jedu z Vltavský,tak kde se sejdem???

Z Vltavsky, to muzes jet tramvaji az na Hradcanskou. Tak se muzem sejit na Hradcansky nahore, na perone kde jezdi tramvaj cislo 18. A odtamtud posvistime rovnou za keskama!

na perone? snad Vas poznam

na perone, neboj, kdyz nas nepoznas, tak my pozname tebe [H]

ok, dyztak budu mit nasobe zelenej svetr…tak v 5…mej se:-))

Zhruba někde tady. Na tramvajovém ostrůvku směr Bílá Hora, tam kde jezdí 25 apod.

[quote] Dadan: Zhruba někde tady. Na tramvajovém ostrůvku směr Bílá Hora, tam kde jezdí 25 apod.
[/quote]

zadny "nekde tady..." hezky po vzoru letistni haly: obri cedule do ruky s napisem Mr. Jondy [;)] [:D]

tak bohuzel jsem to nestihl, ted jsem dorazil domu, porada se protahla na dlouhych 5 hodin a ac jsem potom co se skoncilo mluvit o me praci polovinu prospal tak jsem silene mrtvej :confused: no vyrazim zitra rano do stejne oblasti :slight_smile: a uvidim jestli zvladnu jit aspon po vasich stopach :wink:

kluci balkansti, vy zase dopadnete, ako vas poznam [H] Spravajte sa slusne a netancujte po stoloch v hospodach [H]