Praha - Pravidelny geovolejbal v pondeli

Mili priatelia a priatelky, mam moznost objednat kazdy pondelok telocvicnu (od 17. do 18.00 hod.) na jednej ZS v Michli.
So Zuzkou Vandrakem sme sa uz davnejsie bavili, ze by nebolo zle zorganizovat teraz cez bliziacu sa zimu pravidelny geovolejbal, po ktorom by nasledovala tiskova konference v nejakom obcerstvovacom zariadeni :wink:

Takze vyzva - hladame sportovcov a sportovkyne, ktore by do toho isli. Suma je 300 Kc za za prenajom telocvicne na hodinu, v pocte 12 hracov a hraciek by sme kazdy platili 25 Kc.

Prenajom by bol dlhodoby az do jara, takze hladame zaujemcov, ktori by chodili hravat pravidelne celu zimu (samozrejme okrem sviatkov a prazdnin).

Sam to viem hrat len tak amatersky, takze sa nebojte prihlasit aj "neprofesionalove" - ale tuknut by ste do toho mohli vediet :smiley:

Piste sem do vlakna, diky a tesim sa B)

Ahoj,
rad bych si prisel placnout, ale na PRAVIDELNE navstevy to z duvodu pracovnich bohuzel nevidim… :frowning:
Ale co vim z vlastni zkusenosti - tak na prvnich par seslostech se sejde halda lidi a po par tydnech budeme/-te radi, kdyz se sejdou lidi na debla.. :frowning:
Pokud by, ale byl zajem o jednoho obcasneho herku, tak se rad zucastnim!!!

taky bych se obcas klidne pridal. Ale pravidelne asi ne, musel bych se vzdycky ulejt a to se pokazde nepodari.

Tak ja se hlasim jako pravidelny ucastnik… Od prace to mam kousek a trocha toho pohybu urcite nezaskodi no a jeste se stejne postizenymi lidmi to se proste neda odmitnout takze Samanku se mnou pocitej…

Taky bych se přidala, ale pouze jednou za 14 dní, střídá se mi škola a jednou za 14 dní mám bohužel do sedmi :(:slight_smile:

Hm… škoda toho brzkého času, kdyby to bylo od 18.00, bylo by to lepší a chodil bych, takhle nemůžu, v 17 hodin teprve přijíždím do Letňan…

to teda! a kdy mi zbyde cas na ten geokesing?? prijdu, cvicky nekde mam, ze budu na siti uplne kazdy pondeli to zarucit nemuzu;)
PS. porad se mi nedari uvest v zivot ten výrok, že práce je pěkná věc, když nezabere příliš mnoho vašeho volného času

Tak se take hlasim do party;) Zatim to vypada, ze bych mohla kazde pondeli a pokud by to nevadilo, vzala bych s sebou i volejbaluchtivou kamaradku, ktera o GC sice leccos vi, ale zatim ho neprovozuje:D

Samanku, ty kluku jeden usata! Ta Michle…to je trosku problem, ten cas vlasten taky, ale jednou za mesic prijdu na 100%, abych vam ukazal, jak se takovy volejbal hraje. Nebo ze by 2x za mesic? No jiste vim, ze 3x maximalne! Takze se mnou urcite pocitej. Kdyz nic, tak vam budu fandit, ne? Jo a uz mate zarizenou archivaci kesek v okoli, aby tam mohly vznikat dlasi, abychom meli co lovit???

urcite, aj mudlokamaratky a kamarati su vitani, len sa vystavuju riziku, ze uz nebudu viac mudlove :wink: Toz, malo nas, malo nas, prid ze mudla medzi nas :smiley:

Ahoj, taky se rad se svymi 170cm zucastnim. Jen se bojim te pravidelnosti. Kdy a kde to vypukne?

Ahoj, kdyz uz jsem se do toho tak dobrovolne zapletla, tak se taky hlasim :slight_smile: Volejbal ja moc rada! Cas sice neni idealni, ale nejak se podle toho zaridim, pripadne se muzu stridat s TerezouK ob tyden…
Mimochodem se jedna o malou telocvicnu v ZS Ohradni a vypukne to hned, jakmile se tady prihlasi dostatek lidi a Saman nasledne zavazne objedna telocvicnu. Tak se moc tesim! Z.

Tak jsem se tesil, ze zahrajem a popijem, ale ten termin je pro me proste ten nejhorsi v celem tydnu :-/ Uvidim, jestli se mi nekdy podari uvolnit, abych se stavil, ale moc to nevidim :expressionless:

Vcera sme s Hradnikem diskutovali, ze skusime najst vhodnejsi priestor a lepsi cas - tak keby ste mali niekto nejaky typ, sem s nim :slight_smile: Pre mna je to idealne v pondeli alebo v utery… Hradnik sa niekde opyta, skuste aj vy :stuck_out_tongue:

hola,
ja bych se zucastnil rad, po roce dostavam uz volejbalovy abstak :smiley: co se tyce pondelka od 17 do 18 videl bych to i celkem pravidelne (bude jeste zalezet, jak to budu mit v praci, ale zatim jo), hravali jsme kdysi ve skole Nad Aleji, ale tam uz by to mohli mit plne, za zkousku ale nic nedame. jinak mam jeste cislo na telocvicnu nekde na zizkove, jen ho budu muset najit. takze by to chtelo si ujasnit, kdy chceme hrat - ze zkusenosti ale vim, ze se stejne neshodnem, takze to chce proste termin stanovit :wink:

Ahoj, o tělocvičně bohužel nic nevím, nejsem pražská moc dlouho, nicméně pokud by byl volejbal v úterý, bylo by to super, škola do dvou, a pak volno, takže bych mohla pravidelně každé úterý.

Toz ohladom terminu, idealne by to bolo zacinat tak o siestej, siedmej, aby aj pracujuci stihali. Ja mozem pondelky alebo utorky (momentalne).

Tak som zohnal dalsi nabidku - utery od 17.00 - 18.00, ale lepsia adresa (aspon pre mna :)) - Arcibiskupske gymnazium Korunni 2 (priamo u metra Namesti Miru). Co vy na tuto moznost?

Zdar, me je to v principu jedno, i kdyz to utery je polohou i casem prijatelnejsi. tk

Tak ja bohuzel v utery nemohu, mam skolu do sesti, povinny cvika :frowning: Takze se ulejt nemuzu… A moje mudlokamoska v tuhle dobu taky nemuze.