Slyšeli jsme, že je někde v Praze keška na výměnu pohledů? Ví tady někdo něco bližšího ? Díky.
Ahoj. Je a je moc pekna. Vice tady.
ste ocakavani, Sobikovi :)))
Díky za pozvání
Určitě tam co nejdřív vyrazíme.
Slyšeli jsme, že je někde v Praze keška na výměnu pohledů? Ví tady někdo něco bližšího ? Díky.
Ahoj. Je a je moc pekna. Vice tady.
ste ocakavani, Sobikovi :)))
Díky za pozvání
Určitě tam co nejdřív vyrazíme.