Pražská keška na výměnu pohledů??

Slyšeli jsme, že je někde v Praze keška na výměnu pohledů? Ví tady někdo něco bližšího ? Díky.

Ahoj. Je a je moc pekna. Vice tady.

ste ocakavani, Sobikovi :)))

Díky za pozvání :slight_smile: Určitě tam co nejdřív vyrazíme.