Ahojte, rozmyslam nad dalsim osudom prazskeho geopiva. Dali sme si pravidlo, ze to bude permanentny event, kde plati pravidlo, ze navstivit ho mozeme hocikolkokrat, ale zalogovat ako nalez len raz. Rozmyslam nad variantou, ci to nerobit tak, ze ten permanentny event bude platit pre jeden kalendarny rok, t.j Prazske geopivo 2004, Prazske geopivo 2005, atd. T.j. teraz by som geopivo zaarchivoval a prihlasil buduci rok novu cache (pripadne ak ma niekto o to eminentny zaujem, moze to urobit on). Co Vy na to?