Ahojte, vyhovuje Vam prazske vianocne geopivo v piatok 17.12. vecer? Alebo potom cez tyzden pred Vianocami?
A co hospoda? Ak vam to nevadi, tuto, kde sme boli na Pavlaku, by sme si nechali na unor, a chcel by som to zorganizovat v hospode niekde u lesa (mam typ na hospodu u Labute pri Krcaku - tam su dobre ceny a je tam celkom prijemne)
Pitr este navrhoval Chodovsku Osmadvacitku - ta je fajn, ale ked som tam bol naposledy, zdala sa mi dost draha.
Preco u lesa? Mam napad, ze by kazdy zucastneny priniesol 1 zabaleny vianocny darcek, vsetky by sme ich dali do large cache (kybel od farby) a tu by som vecer ukryl do lesa a zameral, kazdy by si potom po jednom chodil po darcek (svoj by si poznal podla obalu a nebral by ho). Darceky by boli “neutralne”, nie pre konkretneho geocachera, vyslo by tak pre kazdeho jeden darcek.
Taaakze, co vy na to? Ak mate napad na inu dobru hospodu pri lese alebo luke, kde sa da na chvilu ukryt large cache, sem s nim
17.12. je super, ale mám službu… dal by se v hospůdce zajistit signál eurotelu?
Jinak nápad s dárečkem je super, jen mám strach aby na posledního nezbyl jeho vlastní :-).
17.12. by to šlo, zatim nic v kalendáři nemám. Nápad s dárečkama je pěknej, takže jsem pro. Signál Eurotelu a všech ostatních operátorů v okolí hospůdky (i uvnitř) je velmi dobrý.
Stred tydne NE, prosím. Už minule jsme přišli o účast mimopražských, kteří by určitě v pátek rádi dorazili. 17.12. je fakt asi termín všech možných oslav, takže co takhle o týden dříve?
Ozvite sa prosim aj ostatni (toto vlakno zapadlo popri inych), aby som vedel, ako sa rozhodnut.
Stred tyzdna nevyhovuje kvoli Bxhomakom, ktori nas chceli navstivit…
Chtěla bych opět trochu upoutat pozornost na Vánoční geopivo… aby se vám náhodou nestalo, že už se nebudete nikdy chtít vidět, když do sebe v jiných tématech tak hučíte
Jinak pokud se upustí od Ježíškovi příležitostné cache tak bych se postarala o jiný obsah (potřebovala bych se to dozvědět trochu s předstihem)… ale naoplátku někdo musíte najít místečko
10.12. je možná ještě o něco lepší - nemám službu a není to tak radikálně před vánocema. Firemní vánoční večírek bude asi už na začátku prosince, takže proč ne
Hovoril som s Bxhoumakmi, 10.12. im nevyhovuje (teda aspon Tomovi nie), t.j. sitaucia je taka, ze stojim pred rozhodnutim, ci v piatok 10.12. alebo 17.12. Toz neviem, mam to rozhodnut direktivne? Nenajdeme zrejme termin, ktory vyhovuje vsetkym, ja by som sa priklanal k tomu 17.12. Alebo sa stretneme v sobotu 18.12.?
Nevím jak ostatním, ale asi by se mi víc hodil ten 10.12. - 17.12. přece jen budou firmení oslavy … .
18.12. mám už jinou pitku, takže pokud můžu za sebe prosit, tak pouze pátky.