Ahoj,
tak vám nějak zjišťuju, že mysterky jsou asi mým nejoblíbenějším typem kešky. Mám rád takové ty luštící, se kterýma se chvilku patláte a keš je pak už jen třešnička na dortu. Nemám na mysli takové ty googlovací apod.
Mezi moje nej nej patří třeba tyhle:
Loki’s mystery [cache]GCZE5N[/cache]
TRAMWAY [cache]GC1EZNM[/cache]
Majakova [cache]GC17TZ4[/cache]
Pragae Pictus [cache]GC150ZK[/cache]
Scrabble cache 2 [cache]GC149JE[/cache]
Wish you were here [cache]GCVWDR[/cache]
a potom třeba taky celá hackerská série apod…
Takže odpočinkové téma: můžete mi doporučit nějaké podobné, dobře udělané pražské mysterky, které vás zaujaly?
Mně se taky líbila Chemcache4 [cache]GC111RV[/cache] a nebo Checkmatecache [cache]GCTGB7[/cache] (nemám ještě vyluštěnou a pomalu z ní začínam být zoufalá:D)