předání TB

Nedávno jsem vyzvedl TB IVORY z Triangulační se záměrem uložit ho do TB hostelu Pendulum, ale podle posledních logů mám obavu, že se o tento hostel zajímají i lidé mi GC. :frowning:
Bohužel nemám moc možností kam jinam jej v dohledne době uložit na bezpečné místo. Poradíte? Případně na Pendulum rád předám z ručky do ručky.

No vypadá to, jako bych se dotknul Tabu.

No nějak nechápu tvou vazbu jen na Pendulum. V současné době je na území hl.m. Praha cca 600 cachí a jistě minimálně třetina natolik velkých, aby se ti tam TB vešel - čili si vyber jinou, dle tebe bezpečnější schránku, no a je to, ne?