Pokud Vám vadí angličtina (nebo nerozumíte slovenštině) v programu OZIExplorer, tak jsem přeložil většinu věcí do češtiny. Jedná se o překlad slovenštiny, tz. při instalaci zvolte slovenštinu, tu si vyberte jako jazyk v OZIm a přehrajte soubor z archivu slovak.rar do instalačního adresáře OZIho.
Zde je link : http://rapidshare.com/files/15318852/slovak.rar
Jedná se o rychlý a hlavně první pokus pokus o přeložení, takže tam určitě budou chyby. Budu se snažit je co nejdříve opravovat…
Tak se mějte
Bohužel to umístění není právě šťastné pro někoho, kdo je na jedné IP s větším množstvím lidí.
Poslední dobou každý pokus něco stahovat hlásí překročený limit na data pro free uživatele ![]()
Tak ještě EDISK:
http://data1.edisk.cz/stahni/22064/slovak.rar_49.8kB.html
Ve verzi 3.95.4n potvrzuji funkčnost ![]()
Sice mi Slovenská verze nevadila, ale takhle je to lepší.
Diky ![]()
Nějaké chyby tam jsou, něco se nepřeložilo, ale chci to časem dotahnout… Občas taky utíká text mimo vyčleněnou oblast…