Premium Membership

Nazdarek,

konecne jsem se rozhoupal  k upgradu sveho clenstvi na Premium, ale narazil jsem na necekany problem. Mam platebni kartu Maestro od CSp, kterou nelze platit Paypalem, nema ten bezpecnostni kod. Poradite mi jestli existuje jeste nejaka jina rozumna cesta jak to zaplatit?

Najjednoduchsia cesta je asi ta, ze niekto so spravnou kartou to zaplati za teba. Je to pomerne jednoduchy proces, minule som ho absolvoval prvy krat a bolo to za 10 sekund vybavene. Teda neratam cas spojeny s naslednym dohadovanim prevodu penazi na moj ucet. To potom treba priratat este poslanie a precitanie jedneho mailu.

Ozvi se mi klidne pres profil, klidne ti to zaplatim - uz jsem takto platil k plne spokojenosti asi 5 kacerum. Pouzil by jsi pak klasicky bankovni prevod na muj ucet, tedy nic zavisleho na karte…