Přenos GPX ze Skrýšotlače do GSAKu

Začínám z GC a potřeboval bych radu. Když stáhnu Skrýšotlačí keše do GPX a následně tuto GPX otevřu v GSAKu, proč se mi v databázi objeví pouze jméno a další informace (složitost, typ, …) jsou defaultní? Mají na to vliv parametry generování ve Skýšotlači?

Skrýšotlač sice "vyplivne" data ve formátu GPX, ale načítá je jen jako LOC (tzn. jen základní údaje o kterých píšeš). Proto GSAC zobrazí jen tyto základní údaje. Pokud chceš využít GSACu naplno a se všemi údaji, musíč do něj načíst plnogodnotný GPX formát.

A ten plnohodnotný formát lze nějak získat nebo je to dáno placeným členstvím v GC.com. Nejde dostat plnohodnotný formát GPX z výstupu HTML Skrýšotlače?

Já krmím GSAK ze Skrýšotlače přes Export XML, je to vlastně taková náhrada PQ souborů. Pro import souborů v GSAKu je sice jen volba Load GPX/LOC/ZIP File, ale stačí dát načíst All Files a vybrat XML soubor. GSAK ho bez problémů načte.
Nastavení výstupu vliv má - jestli chceš načíst a pak zobrazit v GSAKu poslední logy, pak tuto volbu zaškrtni. Jestli chceš načíst jen svůj log, tak volbu "Zobrazit poslední logy" nezaškrtávej a zaškrtni na obrazovce "Export XML" volby "Použít nastavení výstupu" a "Vždy přidat mé logy".

Super. To jsem potřeboval. Dík.

a to Ti načte vše co by bylo z GPX?

Takže jsem o kousek dál. Soubor jsem načetl do GSAKu jak xml. Pokud chci exportovat data do OZI Exploreru udělám export do OZI explorer WPT File. Výsledkem ale je, že se mi tam načte pouze omezený počet bodů. Dá se to nějak obejít anebo je to standardní vlastnost? Ještě dotaz k propojení mezi XML a HTML. Vyexportování ze skrýšotlače do HTML se mi docela líbí, protože obsahuje spoustu informací k dané kešce. Dá se nějakým způsobem propojit bod v Ozi expolereru s informacemi v HTML?

Úplně všechno ne, nenačte to třeba OwnerID, ale to mne až tak nebolí. PM nejsem, takže nemohu porovnat.

OZIho nemám a nepoužívám, takže v tomto neporadím.

Přesunuto z fóra týkajícího se gc.cz.

Vyzkousel jsem tenhle postup *.XML. GSAK dela hodne dobry vystup HTML do PDAcka. Ale chybi mi tam ADDITIONAL WAIPOINTy. Prohlizel jsem ten XML soudor ze Skrysotlace a vypada to, ze v nem jsou obsazeny, ale v GSAK se mi nezobrazuji. Nebo delam nekde chybu?

Ozi má limit pro načtení 1000 bodů. Takže pokud chceš mít celou republiku, musíš si ji rozdělit na více částí (třeba na kraje).

OZI ma v bodech limit 10000, 1000 bodu je omezeni GPSky.