přenos WPT do GPS

potřeboval bych radu-nedaří se mi stáhnout WPT z geocaching.cz přes ikonu do přístroje? :o(

Jaky mas pristroj a jaky pouzivas SW? U garminu to jde udelat prez MapSource, tusim od verze 6.5 - updare je primo na Garminich strankach.

Mám Etrex.Spíš mi jde ale o to,pokud to tak má fungovat,abych souřadnice stáhl rovnou do GPS.Jinak je stahuji z gc.com do programu EasyGPS a pak do přístroje.Což je bez problému.

Zkus GPS Babel, tady je popsano, jak ho nastavit, aby automaticky nahraval GPX nebo LOC soubory rovnou do GPS.

Setkali jste se nekdo s tim, aby nebyla aktivni moznost pouziti USB protu v EasyGPS. Mam Vistu C, normalne komunikuje s mapsource, ale s EasyGPS se mi to rozchodit nepodarilo:(.

Některé programy ještě nemají zavedenou komunikaci přes USB, i přenosový protokol je při USB trochu jiný.

chodí to s vistou C úplně v poho. otevři program, klikni na “file”, potom na “preferences” potom na “My GPS receivers” a tam nenastavuj Garmin Vista, ale Garmin XXX. Uvidíš, že to bude šlapat.