Prespani v Plzni

Potreboval bych poradit, od tech ktery byly nebo jsou z Plzne, kde prespat pod stanem s tim ze dalsi den by jsme sli hledat cache?[;)]


Musim potvrdit, jmenuje se to Hajek. Je tam krom hotelu kemp s bungalovy a taboriste pro stany. V pohode nas ubytovali i ve dve hodiny rano. Druhy den jsme spali vedle kempu na prehrade Hracholusky, ale pod sirakem. Tam byl nejakej divnej rezim. Ve 22 hodin tam musel kazdy drzet hubu a spat. Nechteli nas ani pustit do sprch, natoz ubytovat.

Edit: Ti, co si chteli po 22. hodine pokecat, postavali vne kempu za zavorou a polohlasne se bavili a upijeli kazdy to svoje. Za to tam byl klidek na spani, to jo, to se nam taky libilo.

[quote] v&f family: Ve 22 hodin tam musel kazdy drzet hubu a spat.. [/quote]

hehehe [:D] Jestli to nebude tim, ze nekteri lidi chteji taky v noci v klidu spat.
A tim, ze dnes si mnozi jini lide mysli, ze pozadavek byt zticha v dobe nocniho klidu je fatalnim zasahem do jejich osobni svobody.[:|]

[quote] v&f family: Ve 22 hodin tam musel kazdy drzet hubu a spat.

[/quote]

Tak to je super, asi tam pojedu na dovolenou, protože 99,9 kempů v naší republice v červenci a srpnu okupují opilci, kteří v noci řvou, tůrují motorky, zapínají autorádia na plno a zakopávají o kolíky našeho stanu. Když jede člověk s dvěma dětma, chce je v 23:00 uložit a vyspat se na druhý den na  výlet tak musí být hluchej jak poleno (a nebo se ožrat taky [B] [:D]).  [;)]