Prevedeni dvou logu na team

Ahoj vsem,

nevite nahodou nekdo, jak to funguje, kdyz se dva jiz zalozeni keseri chteji spojit v jednoho kesera (zalozit team - myslim).

Diky za info

Založit si nový účet nebo jeden nechat přejmenovat. A nalezené keše znovu zalogovat pod novým nickem;)

Založit nový účet a ty staré nechat být. Nebo jste předtím jednali týmově? Neřešil bych to a dal bych do teamového účtu stat’s bar obou předchozích účtů s nějakou poznámkou.

Zkuste groundspeak požádat o sloučení. Přejmenovávat umějí, tak by mohli umět i sloučit, je to pár updatů do databáze. Ale, aby věřili, že seš to ty, napište to z emailů, které máte registrovány na gc.com, nejlepší bude, když budete mít oba nicky na jednom emailu, než se pokusíte o sloučení. Vysvětlete jim, proč se chcete sloučit. A budete to muset napsat anglicky.

Jeden účet přejmenovat na účet Teamu a z druhého účtu (kde je méně) dologovat pod hlavičkou Teamu…