Další z mých dotazů
Dá se prevést můj GPX na wpt, abych to mohl použít do Oziho? Trošku jsem googlil a odkázalo mě to na GSAK, ale není něco lehčího, popř. jak získat wpt? Díky ![]()
Ahoj. Zkus GPSBabel.
Hm, ved velky Ozi vie import gpx a maly tusim od verzie 2 to dokaze tiez…
gpsbabel -p "" -w -i gpx -f tvuj.gpx -o ozi -F novy.wpt
Jeste to umi soft G7toWin, nedavno jsem ten prevod potreboval obracene.