Příbram

Sháním k sobě někoho do party na lovy kešek. Jsem kešer samotář, ale to není ono :frowning: Není nad to, podělit se o tu radost z nálezu :wink: Pokud by měl někdo zájem se mnou čas od času vyrazit, nejlépe z Příbrami a nebo Prahy, ať se mi ozve na mejl. Jezdím i za hranice a po celé ČR. Jsem plně mobilní (auto,kolo). Mohu jak ve všední dny, tak i víkendy, je to jen na vzájemné domluvě :wink: E-mail: [email protected]

Ahoj,

bydlím u Dobříše a také nemám s kým keškovat, taxe někdy můžem domluvit a někde potkat. V týdnu nemám čas, jedině o víkendech.
Četla jsme, že pojedeš na Geojeseníky, já také, tak se tam asi poznáme.
měj se :smiley:

Tak to by bylo super… Na Geojeseníky jedu, tak se budu těšit a domluvíme se tam :wink: Jak tam jedeš? Já ještě sháním někoho do auta, ale vypadá to, že podrandím sám.

Já pojedu také sama svým autem, hlavně proto, že jej nechci nechávat v Praze bez hlídání a budu vyjíždět rovnou po práci a také v něm spím. Je to sice dálka do Jeseníků, ale jinak to neumím zařídit a vracet se večer na Voznici je nesmysl. Také se mohu kdykoli rozhodnout a odjet zpátky, což se ale obvykle nestává, jedině kdyby počasí zradilo … :o
Tento víkend jedu na Moravu - Ostravice, ale ten další mám zatím volnej, tzn. 8.-9.9. Tak bych možná alespoň na den něco v okolí Příbrami polovila. Když tak se domluvíme příští týden, napiš mi na mejlík ( najdeš v mém profilu ) :wink:
Naďa