Zkoušela jsem přidat obrázek do fologalerie. Něco dělám špatně neboť mi to pokaždé napíše "Nesprávné jméno souboru". Jen pořád nemůžu přijít na to, kde dělám chybu.
Nebude to stejny problem jak s Avatarem ? Pokud jsem mel nazev obrazku s diakritikou tak se proste nenahral. Tak jsem nazev zmenil na cislo a nahral se ihned. Treba jde o stejny problem.
Já fotky přidávám se jménem jaký tomu dává foťák a bez problémů (žádná diakritika tam není).
Zkoušela jsem s diakritikou i bez…A když předtím prošlo Uvězněné slunce, tak nevím. Příponu to má stejnou, oba obrázky mají stejné parametry a jeden vložit šel a druhý ne.
Po několika pokusech: když jméno obrázku změním na formát IMG_číslo.JPG tak je to akceptuje. Aha