Můžete mi někdo poradit, jak mám přidat fotku do logu , která je podmínkou při logování? Díky
Pripravis si v nejakem grafickem editoru fotku ve formatu JPEG, aby byla max. 600 pixelu siroka a aby soubor nemel vic jak 125 kB, zalogujes cache normalne a podivas se na svuj log: mas tam volbu “upload image” - tu pouzijes a ve formulari vyberes vyse uvedeny soubor s obrazkem.
Díky za radu
Moje zkusenost je takova, ze pokud je fotka do 125kb tak ji system nezmeni velikost, bezne tak uploaduji fotky 800x600
Nad 125kb je system automaticky sam resizuje na sirku 600pixlu ..
Oni tam teda pisou, ze ten resize funguje, rekneme, nedobre, ale naprosto souhlasim s Tomem - uploaduju tam fotky rovnou z fotaku a server si je celkem uspesne schroupne (resizuje).
Ja kuprikladu pro bezne prizpusobovani velikosti a kvality obrazku pouzivam programek JPEG ReSizer.