přidání foto do logu

Můžete mi někdo poradit, jak mám přidat fotku do logu , která je podmínkou při logování? Díky

Pripravis si v nejakem grafickem editoru fotku ve formatu JPEG, aby byla max. 600 pixelu siroka a aby soubor nemel vic jak 125 kB, zalogujes cache normalne a podivas se na svuj log: mas tam volbu “upload image” - tu pouzijes a ve formulari vyberes vyse uvedeny soubor s obrazkem.

Díky za radu

Moje zkusenost je takova, ze pokud je fotka do 125kb tak ji system nezmeni velikost, bezne tak uploaduji fotky 800x600 :slight_smile: Nad 125kb je system automaticky sam resizuje na sirku 600pixlu ..

Oni tam teda pisou, ze ten resize funguje, rekneme, nedobre, ale naprosto souhlasim s Tomem - uploaduju tam fotky rovnou z fotaku a server si je celkem uspesne schroupne (resizuje).

Ja kuprikladu pro bezne prizpusobovani velikosti a kvality obrazku pouzivam programek JPEG ReSizer.