Aktualizoval jsem Operu z 9.27 na 9.52 a nejde mi se sem prihlasit. Po zadani loginu se mi zobrazi okno, ze jsem prihlasovan a ze to chvili muze trvat a pak to skoci zpet bez prihlaseni.
Zjistil jsem, ze ve skutecnosti jsem rihlaseny, ale jen neni to zobrazeno. Pokud znovu zadam URL, tak se jiz zobrazim jako prihlaseny.
Je to chyba u me, nastaveni v Opere nebo jeste nekde jinde?
Jo nová Opera mně přišla docela dost chybová, tak sem ji odinstalovala. Bohužel mi po ní v poči zůstaly jakési fragmenty, které mi zabraňují znova nainstalovat tu starou a vůbec nejdou pryč.
Pokud máte problémy s novou Operou, doporučuji tento postup http://www.operacesky.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=5235
Mně to pomohlo. Verze 9.52 již je použitelná.
Ovšem výše uvedený problém to možná nevyřeší.
Já používám na svém PC trvalé přihlášení a to funguje normálně a na cizích PC zase neni Opera