Přesně tak. Je to jen přídavek k setkání s dárkem pro účastníky (doufám, že se dostalo na všechny). Někdy koncem týdne ji zase sbalím. Pokud se s ní mezitím ještě někdo pobaví, má smůlu, čárku si za to nikde neudělá.
Přesně tak. Je to jen přídavek k setkání s dárkem pro účastníky (doufám, že se dostalo na všechny). Někdy koncem týdne ji zase sbalím. Pokud se s ní mezitím ještě někdo pobaví, má smůlu, čárku si za to nikde neudělá.