PRIM Sport Igen

Ahoj,

lehci off topic:
nenasel by nekdo doma v supliku hodinky Prim Spory I generace (Igen) ?

maty

:))) Ze by sem nekdo zabloudil z Chronomagu? :smiley: Dvojek mam par v peknem stavu :wink: Jednicky bych taky bral :slight_smile:

hmmmm;)

(kolik je tu chronomagistů? :smiley: )