Ahoj,
lehci off topic:
nenasel by nekdo doma v supliku hodinky Prim Spory I generace (Igen) ?
maty
Ahoj,
lehci off topic:
nenasel by nekdo doma v supliku hodinky Prim Spory I generace (Igen) ?
maty
:))) Ze by sem nekdo zabloudil z Chronomagu?
Dvojek mam par v peknem stavu
Jednicky bych taky bral ![]()
hmmmm;)
(kolik je tu chronomagistů?
)