Připojení GPS k PC

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jaký mám použít sofware na připojení GPS k PC
Zkoušel jsem GPS utility, Mapsource, GPSBabel
Mám navigaci MAG GN 2010
To je ona:
http://www.marell.cz/detail/MAG-GN-2010-35-514/

Děkuji za každou radu

Nechci být špatným prorokem, ale nějak jsem se nedočetl, jestli to má bluetooth, které by vysílalo data dále do světa, či alespoň nějaký kabel, který by to umožňoval. V opačném případě to zřejmě nepřipojíš. Já připojuji gps modul přes bluetooht do programu oziexplorer v pc.

GPS se dá připojit USB kabelem.
Potřebuji to abych mohl prolézt paměť GSPky a mohl si aktualizovat mapy.

Joaha, ty to chceš jen propojit mezi sebou na přenos map apod. do gps. Tak to nevím, pokud se ti paměť gps neobjeví po připojení kablíkem jako nový disk, tak budeš potřebovat asi nějaký original software k té gps. Ale s tím zkušenost nemám.

mrkni do PC - správce zařízení jestli tam není nějaké neznámé USB zařízení, pokud ano, tak ho odeber a restartuj, mělo by si to doinstalovat ovladače.

Tak tenhle postup taky neklapl. Pořád se odpojuje a připojuje. Musel jsem vypnout repráky, už mi z toho hrabalo. A dělalo to i předtím.

No, rek bych ze v to zarizeni jsou Win Mobile (CE), takze si zkus nainstalovat MS ActiveSync a pripojit to tim…

Jo už to jede. Ale mám problém s mapama. Nainstaloval jsem je do GPSky a ale objevilo se mi tam, že jsou některý mapy zamknutý…
Nevíte někdo co stím?

Promiň abych nemusel promazávat - tak to nevím, už mi to funguje a jiné proti pravidlům Poradny přesouvám do aplikací pro mobilní přístroje.

No chtelo by to zminit se aspon sluvkem o jakou aplikaci jde. Podle popisu bych to odhadl na iGO. Toto hlaseni znamena, ze na mapy, ktere jsi pouzil nemas licenci. Pokud jde skutecne o iGO, pak je licence vazana na ID konkretniho HW (dnes nejcasteji SD karta, se kterou byly mapy a program koupeny nebo ID PNA, pokud byla aplikace instalovana v zakoupenem pristroji). Licence neumozni pouzit v pristroji jine mapy, nez ktere byly v pristroji (na karte) dodany a jejich pripadnou aktualizaci.
EDIT: Jo uz jsem to v popisu pristroje vystaral - jedna se skutecne o iGO (ovsem verze tam uvedena neni) a tak plati, co jsem napsal. Licence bude vazana na iD pristroje a k aktualizaci map by mel byt prilozen SW na CD (DVD). Pro iGO nelze pouzit jakekoli mapy, v soucasne dobe jsou 4 (jen pro iGO 2008 dve) verze map, ktere nejsou vzajemne zamenne a je nutne pouzit mapy pro konkretni verzi iGO. Pro iGO 2006 nove mapy jiz delsi dobu vydany nebyly.