Příspěvek pro ARD Radio Studio Prag

Zdravím všechny geokolegy,

byl jsem osloven p. Antje Buchholz z ARD Radio Studio Prag, která by ráda zpracovala krátký příspěvek o geocachingu. Pokud má někdo zájem a bydlí v Praze, ať se mi prosím ozve přes profil.

PS: p.Bucholtz umí docela dobře česky, takže v komunikaci nebude problém

a asi by nebyla sance je presvedcit ze o gc nema cenu nic tocit co? :frowning:

pokud se nikdo neozve tak nebude co psát