Tuto nedeli v pozdnich nocnich / brzkych rannich hodinach odlovil Midlan svou dvoustou cache a jak jinak nez FTF!
Neni nahodou, ze jsme se poprve potkali nahodou ve Vrchlabi o pul jedny v noci - a pak jeste nekolikrat pri podobnych prilezitostech [:D]
Tak at Ti to slape a budu se tesit na dalsi setkani u cisteho listu logbooku!! [;)]
H+
Pri teto prilezitosti nezbyva nez ocitovat klasiku : "Tito prizracni lovci, jez klidu nemaji a u vsech novych skrysi se v magicky kratkem case zhmotnuji, se potom daemony nazyvaji..." [:)]
Rovnez se za Holenky z Raje pripojuji ke gratulaci a preji mnoho dalsich uspesnych lovu a zejmena nalezu logbooku, jez ve skrysi vonici novotou jest zatím cisty jako lilium...
PS : Vsadil bych se, ze timto tempem bude 1000 jeste do konce roku [:D]
Také my zpod Ještědu spěcháme s gratulací a s přáním mnoha krásných zážitků při hledání ve dne v noci. Hodně štěstí a klidného spánku![;)][^][D]
Taky gratuluju z Hradci. hodně úspěchů[:D]
Těké gratuluju z Hradce, Hodně úspěchů[:D]
Dobra prace !! Gratuluji.
Velka gratulace do Paky demonovi noci, neuveritelne nasazeni pri kesolovu. Tak preju dalsi uspechy, pevnou sipku a krasne teple noci pro dalsi lov FTF :o))