Prizrak z Nove Paky - Midlan slavi #200

Tuto nedeli v pozdnich nocnich / brzkych rannich hodinach odlovil Midlan svou dvoustou cache a jak jinak nez FTF!

Neni nahodou, ze jsme se poprve potkali nahodou ve Vrchlabi o pul jedny v noci - a pak jeste nekolikrat pri podobnych prilezitostech [:D]

Tak at Ti to slape a budu se tesit na dalsi setkani u cisteho listu logbooku!! [;)]

H+

Pri teto prilezitosti nezbyva nez ocitovat klasiku : "Tito prizracni lovci, jez klidu nemaji a u vsech novych skrysi se v magicky kratkem case zhmotnuji, se potom daemony nazyvaji..." [:)] 

Rovnez se za Holenky z Raje pripojuji ke gratulaci a preji mnoho dalsich uspesnych lovu a zejmena nalezu logbooku, jez ve skrysi vonici novotou jest zatím cisty jako lilium...

 PS : Vsadil bych se, ze timto tempem bude 1000 jeste do konce roku [:D]

Také my zpod Ještědu spěcháme s gratulací a s přáním mnoha krásných zážitků při hledání ve dne v noci. Hodně štěstí a  klidného spánku![;)][^][D]

Taky gratuluju z Hradci. hodně úspěchů[:D]

Těké gratuluju z Hradce, Hodně úspěchů[:D]

Dobra prace !! Gratuluji.

Velka gratulace do Paky demonovi noci, neuveritelne nasazeni pri kesolovu. Tak preju dalsi uspechy, pevnou sipku a krasne teple noci pro dalsi lov FTF :o))