Předem nahlas uvádím že jsem v tomhle oboru totální Neználek. Potřeboval bych poradit se základními věcmi které se týkají mobilu a navigace.
Po dlouhém hledání jsem se rozhodl svého Legenda vyměnit za Evolve Gtraxx. Dnes mám SE K810i. S telefonem jsem maximálně spokojen, ale nevím jestli pro mě bude vyhovující. A proto se ptám:
- bude tenhle telefon umět navigaci s mapou jako Legend (tzn. že půjdu podle mapy a těsně před keší přepnu na šipku)?
- potřebuju symbianový telefon abych tohle mohl provozovat?
- Handy Geocaching slouží k práci s listingy a mapy budu muset shánět jinde (popřípadě používat online s použitím např. mapy.cz)?
Ještě jednou uvádím že jsem fakt naprostá lama (i když s vysokoškolským vzděláním) a potřeboval bych nejlépe nějakého kolegu z okolí Teplic nebo Mělníka, který by mi pomohl s nastavením telefonu a prvním zaučením.
Díky všem za jakoukoliv radu ![]()