Pro tvůrce nightcache: reflexní folie v Plusu

Hola hoj, zítra, 5.10. by měli mít v Plusu nějakou reflexní folii, 10x30cm a nějaké šablonky a vystřihování k tomu, za asi 70Kč. Víc k tomu nevím, ale třeba se to někomu bude hodit na nightkešu :slight_smile:

Kdo nehledí na peníze, tak v cykloshopech se prodávají reflexní aršíky asi v 6 barvách, jsou tam 4 samolepky cca 1,3x2,5cm a dvě 2,5x2,5cm (přibližně). Nejvychytanější barva je černá, která po osvícení vrací stříbrno-bílé světlo. K vidění na Plesivec nightcache. Ve dne jsou tak samolepky dost nenápadné. Nevýhodou je cena: cca 50-60Kč za aršík.

Mám známeho ve firmě, která dělá dopravní značky a mají tam tedy spousty odstřižků různých reflexních folií.
Kdyby někdo potřeboval, tak by se dalo sehnat - jen za poštovné a pivo.:slight_smile:

My jsme pouzili reflexni textilni (stribrne) prouzky, zakoupeno "ve svadlence" v metrazi. Lepeno sanitarnim silikonem za pouziti "pistole". Drzi na kameni, na dreve, odolava mrazu. Pouzito v centru mesta - mudloodolne :).
W.

My jsme teď byli na noční kešině a nejlíp svítili liščí oči, ale to asi neprojde :p.