Problém - import gpx z GC.cz do GSAK

Mám následující problém: stáhnu z GC.cz GPX s cachema. Dám import do GSAKu a proběhne teploměr, napíše že zprocesoval 1057 cachí, ale přidá 0 a updatuje také 0 :frowning: Pokud si stáhnu loci z GC.com, tak to chodí jak má, vše zpresuje i přidá, ale stahovat po po kouskách je dost pruda… Netušíte někdo co dělám blbě? Dík za pomoc

Taky mam posledni dobou problemy pri zpracovani GPX z gc.cz. GPS Babel projede ale nic mi nezkonvertuje … funguje to jedine, kdyz dam NEPRIDAVAT obtiznost a teren do souboru. Driv to fungovalo dokonale, ted je nekde problem …

1)nastavit:

Prohodit název a popis

Přidat zkratky

k názvům waypointů

–[o] k popisům

2)nahrat do easygps, ulozit

3)naimportovat to gsak

Tyhle problemy jsem mival taky, ale pak jsem si stahnul gpsbabel 1.2.8-beta, z neho jsem dal gspbabel.exe do adresaru GSAK a Google Earth a od ty doby je klid :wink: