Mám následující problém: stáhnu z GC.cz GPX s cachema. Dám import do GSAKu a proběhne teploměr, napíše že zprocesoval 1057 cachí, ale přidá 0 a updatuje také 0 Pokud si stáhnu loci z GC.com, tak to chodí jak má, vše zpresuje i přidá, ale stahovat po po kouskách je dost pruda… Netušíte někdo co dělám blbě? Dík za pomoc
Taky mam posledni dobou problemy pri zpracovani GPX z gc.cz. GPS Babel projede ale nic mi nezkonvertuje … funguje to jedine, kdyz dam NEPRIDAVAT obtiznost a teren do souboru. Driv to fungovalo dokonale, ted je nekde problem …
Tyhle problemy jsem mival taky, ale pak jsem si stahnul gpsbabel 1.2.8-beta, z neho jsem dal gspbabel.exe do adresaru GSAK a Google Earth a od ty doby je klid