MapSource (6.13.7) při nahrávání map do GPSMAP60CSx hlásí přiložený obrázek. Zná někdo řešení? Má někdo podobnou zkušenost?
Díky za radu!
To udelali soudruzi nekde chybu… Zkus necim tu kartu vic zaplnit.
MapSource (6.13.7) při nahrávání map do GPSMAP60CSx hlásí přiložený obrázek. Zná někdo řešení? Má někdo podobnou zkušenost?
Díky za radu!
To udelali soudruzi nekde chybu… Zkus necim tu kartu vic zaplnit.