Problém s Afrikou

Chtěl bych se zeptat na názor mazáků. Jedu teď do Keni a chtěl bych si tam odlovit nějakou kešku a uložit český geocoin. Problém je, že se dostanu jen ke keškám virtuálním. Napadlo mě tam založit vlastní kešku, uložit geocoin a doufat, že jí časem někdo najde.
Jak se tváříte na zákládání keší na dovolených, třeba jen za tímto účelem?

My se můžeme tvářit jak chceme, ale cache schvaluje reviewer a ten pracuje pro Groundspeak a Groundspeak si obecně nepřeje, aby lidi zakládali cache na dovolených, když se o ně pak nemůžou postarat. Můžeš se ale pokusit najít někoho místního, koho zasvětíš a kdo se bude o cache starat.

P.S.: Zeptej se na to rovnou haggaeuse