Problém s GPSDash + PDA

Mám FJS LOOX N520 i integrovanou GPS-sirf. Po spuštění GPSDash2 v2.58 se zdá, že běží vše OK, ale po krátké pěší cestě rychlost pochodu klesne na 0 a tím pádem i navigace v Geocachingu přestane ukazovat na pár minut správný směr. Po chvilce vše naběhne zase na normální provoz. Po další chvilce je opět vše na 0 a tak pořád do kola. Takže není možné v podstatě dojít na místo určení. Při rychlejším přesunu (v autě) se tento jev nevyskytuje.

Poradí te mi někdo jakým směrem se dát pro odstranění tohoto problému? V programu to asi nebude, zkoušel jsem ještě BeeLine GPS a chová se to stejně.

Díky za všechny podněty.

Tak to mas z nejvetsi pravdepodobnosti zapnutou statickounavigaci, ktera “drzi” posledni koordinatu, pokud je rychlost pohybu mensi nez dany prah, zpravidla 4km/h, hledej nastaveni GPS, nevim, jak je to u tve konkretni GPSky reseno

Mam stejnej stroj a mel jsem i stejnej problem. Napis sem svuj mejl a ja ti poslu soft co to umi odstranit.

Mail je [email protected] DIKY :slight_smile:

Neba napis na: [email protected]

Zkus APL sirf, Sirf Setup. Používám na svém PDA iPAQ h2210 GPS Nokia DL-3W.