Problém s Mapsource

Používal jsem MS pravidelně asi půl roku ale dnes chcu z toho naládovat data do GPS a ouha nějak zničeho nic to nedunguje. Padá s hláškou "There is problem with Map-Source. Please re-install Mapsource and start it again". Ok, zkusil jsem přehrát nejnovější aktualizací, padá stále se stejnou hláškou. Zkusil jsem MS odinstalovat a nainstalovat znova a padá opět. Opět odinstaloval a zkusil originální CD s MS, padá stále stejně.

OS Win XP…Nějaké nápady ?..

Problem bude na 95 procent v registru. Zde :

http://path.cz/forum/download/file.php?id=23

si stahni programek Mapsourcefix, ktery dokaze diagnostikovat problem v registrech…

Už jsem to vyřešil jinak stačilo odistalovat MS a potom i TOPO 50 v3.1 a znovu udělat instalaci všeho z orig. CD a potom udpaty

ale díky za fix

Nejspolehlivější je ručně promazat registry.

Tak dlouho jsem si hrál s MapSourcem až se mi to pokazilo, naštěstí tohle mě zachránilo:
http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=22 respektive mi to ušetřilo práci s ruční úpravou registru.

K plné spokojenosti zatím testuji Windows 7, ale ouha Mapsource nejde nainstalovat. Ani originální z Picodasovského CD ani nejnovější verze z garmin.cz. Porgram hlásí že nenachází žádnou předchozí instalaci MS na disku a proto se ukončí. Chová se to jako by to chtělo stávající verzi jen updatovat.

Any ideas ?

vyřešeno

Přesně tak, už jsem o tom psal zde: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=14&thread_id=11636&pid=147683#post_147683