Používal jsem MS pravidelně asi půl roku ale dnes chcu z toho naládovat data do GPS a ouha nějak zničeho nic to nedunguje. Padá s hláškou "There is problem with Map-Source. Please re-install Mapsource and start it again". Ok, zkusil jsem přehrát nejnovější aktualizací, padá stále se stejnou hláškou. Zkusil jsem MS odinstalovat a nainstalovat znova a padá opět. Opět odinstaloval a zkusil originální CD s MS, padá stále stejně.
Tak dlouho jsem si hrál s MapSourcem až se mi to pokazilo, naštěstí tohle mě zachránilo: http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=22 respektive mi to ušetřilo práci s ruční úpravou registru.
K plné spokojenosti zatím testuji Windows 7, ale ouha Mapsource nejde nainstalovat. Ani originální z Picodasovského CD ani nejnovější verze z garmin.cz. Porgram hlásí že nenachází žádnou předchozí instalaci MS na disku a proto se ukončí. Chová se to jako by to chtělo stávající verzi jen updatovat.