Čau,
nainstaloval jsem si do své GPS Tom Tom GO Offroad Navigator.Všechno běží v pohodě, ale když zadám souřadnice nějákého cache tak mě GPS naviguje na souřadnice zcela jiné.Nevíte jak tento problém vyřešit?
Díky ondrc16
Čau,
nainstaloval jsem si do své GPS Tom Tom GO Offroad Navigator.Všechno běží v pohodě, ale když zadám souřadnice nějákého cache tak mě GPS naviguje na souřadnice zcela jiné.Nevíte jak tento problém vyřešit?
Díky ondrc16