problém s podsvětlením

Mám na etrex Vista čb problém:

Když zapnu podsvětlení displeje, tak vidím podsvětlenou plochu, ale obsah jaksi zmizí, je tam prázdno :frowning:

Na defaul nastaveni v zobrazení jsem to už zkusil přepnout a žádná změna …

Tohle mi jednu noc delal Legend. Pokud se dobre pamatuju, mel v tu dobu v sobe dodelavajici baterky. Pri dalsim zapnuti podsvetleni asi o dva dny (vecery) pozdeji to bylo zase v pohode. Takze s jistotou nevim, cim to bylo, a nevyzkousel jsem nic k odstraneni tohoto jevu. To jsem ti poradil, vid. :]]

Ale muzes si aspon rikat, ze je tu nadeje. :] Treba to taky odstranis vymenou baterek. Nebo uz ti to dela delsi dobu pravidelne?

Výměnu baterk už jsem zkusil, to nezabralo.

No, zavoláme Picodas, do dubna je ještě v záruce.

Hm, tak ráno to už zase normálně funguje.

Taky jsem mel tento problem. Kdyz jsem zapnul podsvetleni, tak zmizel obsah, kdyz jsem ho vypnul, tak obsah naskocil. Nekdy ten obsah mizel postupne, nekdy jen napul, nekdy se objevily na displeji carky. Vetsinou pomohlo silne klepnuti s pristrojem do dlane druhe ruky. Podle mne je to zavada spojeni displeje se zakladni deskou, presneji odpojeni zeme od displeje. Jak jsem koukal na nejaky obrazek na netu, kde prave resili podobnou zavadu, tak je to delane takovou tenkou ksandou, ktera je na strane desky zasunuta do titerneho konektoru a na strane displeje to snad jen prilepene. Obrat se na Picodas, nejlepe s prave nefungujicim pristrojem, oprava by nemela byt slozita.

Ta zavada se mi vyskytovala napred jednou mesicne a popstupne se to zkracovalo na 2x za tyden.

Můžu konstatovat totéž. Hlavně při docházející energii v baterkách to po zapnutí podsvícení fšechno spadlo. Vysvětloval jsem si to velkou proudovou zátěží v daném okamžiku. Nicméně když se to stávalo téměř denně a nejen při podsvícení (např. zapntí kompasu), taxem to reklamoval (spolu s nechodícím joystickem) no a do 3týdnů jsem měl Vistu novou! Asi opravdu ňáká pidi(x s háčkem)anda háklivá na otřesy.

Aha, takže nějaký nekontaktík :frowning:

Bouchat s GPS mi při tom nenapadlo a teď tam závada není, tak uvidíme příště.

Záruku mám do dubna, tak snad se mi to ještě podaří navodit.

Přitom mi včera určitě nikam neupadla, ani moc nezmokla a žádné dramatické teplotní přechody tak nenastaly.

Hehe, takze se mam taky tesit na recidivu? No.. co nadelam, ze.

Ano ano, bohuzel i u meho Legenda z akce Beda stareho 8 mesicu mi to dela pri zapnuti podsviceni se zhasnutim displeje stejne-nekdy pomuze jen vypnuti GPS na par minutek, jindy na vic, nekdy staci jen podsviceni vypnout, po chvili zapnout a uz to nedela. Stejne tak mi obcas zacina vynechavat (nekdy nefunguje i dlouhe minuty) joystick ve smeru nahoru/dolu. Pritom to asi nebude uplne trivialni reklamovat, protoze obe zavady zpravidla zmizi nejdyl do hodiny a do ty doby do Picodasu nedojdu :frowning: Ma nekdo zkusenost, jak uznavaji takove reklamace, ktery si nemuzou na miste overit?

Ahoj Minarjo. Klidně to běž reklamovat… Já jsem reklamoval samovolné vypínání. GPSka např. týden bez chyby fungovala a pak se zbláznila a během 1 hodiny se Xkrát samovolně vypnula. Pak se zase třeba chyba několik dní neukázala. Reklamaci mi uznali.