Problem se signalem GPS

Dobrý den,
jsem v GC začátečník a dneska jsem byl poprvé s autonavigací TomTom Go 730 v lese, a mezi stromy se vubec nechytala - ušel jsem několik (i desítek) metrů, měnil směr a přístroj to vůbec nezaregistroval. Kde je chyba? Turistická navigace by si s tím poradila? Stromy přeci ale kryjí "výhled" všem přístrojům stejně…

Hodně záleží na citlivosti čipu v GPS, mě osobně kde se nechytá starší Garmin, tam v pohodě najedu na externí Elvove, ale v lese je to všeobecně problém jo a pod trolejema tramvají a trolejbusů obecně také.

No. TomTom Go a autonavigace obecně asi není nejvhodnější do lesa. Ten tvůj problém bude nejspíše ve statické navigaci. Koukni tady na fóra, docela často se to tu probíralo.