Ahoj,
vlastnim HTC Mobile III. V patek jsem chtel vyjet na lov. Za trictvrte hodiny se mi podarilo chytnout hoooodne sporadicky signal, ktery absolutne nedrzel. Je sice pravda ze byla mlha, ovsem to se mi jeste nestalo.
Bohuzel problem pretrvava do dnesnich dni,… porad se nechytam,… objednal jsem si externi antenu, nicmene nejsem si jist zda to pomuze.
Problem je takovy ze se obcas trosec GPS chytne ale 1. zadna slava a vetsinou pokud se podari nalezt souradnice tak se hned odpoji,…
Metody typu vystoupit a nastoupit ci vyndat baterku jsem zkousel.
V posledni dobe jsem s tim nic moc nedelal. Jak sw pouzivam HG pripadne RichesseGPS.
Prosim o pomoc
Diky
Chrosta