Proč nemůžu mít v logon name tečku?

Proč nemůžu mít v logon name tečku? Na GC.COM mám account termiter.cz, tady musím mít Termiter… Nešlo by s tím prosím něco udělat?
Díky Michal

A v čem je problém? teď jsem si zkusil dát do nicku tečku a jde to

Teď jsem to zkusil znovu:

[b]Registrace selhala, protože:

Nick obsahuje nedovolené znaky.[/b]

nick jsem zadal termiter.cz. Pěkně jsem ho vypsal, žádná mezera, žádný skrytý znak…

Teď jsem si všimnul, že je možné v profilu měnit i nick. Tak jsem ho změnil na termiter.cz a vzalo to.

Jako lama jsem se před tím znovu registroval…

No, v každém případě z toho plyne, že při registraci není možné mít v nicku tečku. Při následné změně nicku to už jde.

To tedy nesvědčí zrovna o kvalitě testů v phpfusion. Doufám že tímhle stylem (co formulář, to samostatná kontrola) tam není psané všechno, abychom se nedočkali hacknutí serveru týden po jeho spuštění kvůli nějaké zapomenuté chybě (opravené na 53 místech z 54) :slight_smile:

Nojo, tyhle problémy zjistíš, až když se do toho začneš hrabat :frowning: Však u toho pořád nadávám.