Proč to děláme?

Proč to děláme? Myslím že Tom Klíčník to popsal dost dobře. Já hrozně rád chodím do přírody, bohužel díky svému šílenému koníčku - sběru brouků většinou ne s rodinou (tu brouci štvou…), ale s podobně postiženými kamarády. A to ještě v Česku jenom na entomologicky zajímavá místa typu Pálava, Břeclavsko, Křivoklátsko či český Kras. Sezóna od května do července a závislá na počasí. K tomu jednou za rok velká expedice na jih - Řecko, Turecko, Irán… (opět bez rodiny…). Geocaching mne odlepil od počítače a díky němu jsem nachodil letos přes 1400 km pěšky, poznal spousty nádherných míst, spousty skvělejch lidí a téměř zapoměl na životní koníčky. A většinou s celým týmem nebo alespoň jeho čáastmi - dětem pohyb také prospěje. Nehledě na počasí, každý víkend je kam jet a prožít spoustu dobrodružství a legrace…

A neni to trochu zvrhle, probirat tady ve foru jak je ktera multi udelana ??? Docela tim pripravite dalsi hledace o kouzlo z prekvapeni, ktere je tam ceka, jako napr. na Fabianove pokladu.

vsak je to pisane priamo v popise caches, no problem

To neni tak uplne pravda, napr. u Fabianova pokladu neni v zadani napsano vubec nic. Proste vyprava naslepo :wink: A v tom je prave to kouzlo… Teda alespon pro nas. Treba Robert tam byl FTF a nerekl mi ani slovo, abych si to mohl se vsim vsudy uzit :-)))

je to tam napisane aj pri Fabianovom poklade, citujem: Zadané souradnice vás privedou na místo, kde leží první cást Fabiánova pokladu, v této krabicce taktéž naleznete všechny potrebné další instrukce.

Jestli neni pozde, tak doporucuju odlozit si Stredohori na hezci pocasi, ty vyhledy stoji za to, a navstivit v dnesnim destivem dni rovnez dosud nenalezeny Mariastock, opustena vesnice a kostel muze mit v mlze a desti jiste kouzlo.

Mne by se v tom desti do toho stejne nechtelo, tim spise, ze tam ted mirim i s jinym poslanim nez najit, ale hlavne se vyskytly urcite neocekavane okolnosti, ktere me nuti odlozit si to prinejmensim o den, dva. Takze dneska bych si mohl dat leda tak Wetdogs :slight_smile: