Prodano
No a jaká je tedy ta cena?
ZB
Také by mě zajímala cena, alespoň řádově ať vím jestli vůbec o tom uvažovat.
No jo, asi je to přiměřená cena, ale na mě přesto trochu moc. ![]()
To je dobra cena, a zrovna tuhle GPS bych chtěl…kouknu kolik mám, ale obávám se, že to moc nebude…
EDIT: Má české menu a ovládání?
Koupeno v Picodasu, neni to zadna pasovana verze, ma ceske menu i ovladani.
Tak tuto GPS bych koupil poslete mi vase tel.cislo ma email abychom se domluvily.
Skvele, uvažuji o koupi… ale jak tak koukám měl bych si pospíšit než mě někdo předběhne…
Tak jsem se rozhodl, pujdu do toho… Doufám, že nejdu pozdě…![]()
Tak nevim, stále to platí, nebo je už prodaná?
Prodano