Prodam 60CSx - prodano

Prodano

No a jaká je tedy ta cena?
ZB

Také by mě zajímala cena, alespoň řádově ať vím jestli vůbec o tom uvažovat.

No jo, asi je to přiměřená cena, ale na mě přesto trochu moc. :frowning:

To je dobra cena, a zrovna tuhle GPS bych chtěl…kouknu kolik mám, ale obávám se, že to moc nebude…

EDIT: Má české menu a ovládání?

Koupeno v Picodasu, neni to zadna pasovana verze, ma ceske menu i ovladani.

Tak tuto GPS bych koupil poslete mi vase tel.cislo ma email abychom se domluvily.

Skvele, uvažuji o koupi… ale jak tak koukám měl bych si pospíšit než mě někdo předběhne…

Tak jsem se rozhodl, pujdu do toho… Doufám, že nejdu pozdě…:wink:

Tak nevim, stále to platí, nebo je už prodaná?

Prodano