Pokud někdo má PDA s BT, tak pro něj mám na prodej zánovní GPS za symbolickou cenu dohodou. Koupil jsem nakonec Garmin 10 i s mapami, takže tenhle Vánoční dárek předám dál. Podrobnosti na
GPS web .
Co je to symbolicka cena ? Ja bych mel docela zajem. Moje fortuna uz je druhy mesic v reklamaci a je mi bez ni smutno (bez PDA s GPS se mi uz spatne jezdi), tak proc neporidit treti GPS do rodiny za symbolickou cenu ? :o)
Kolik si představuješ?
No nová stojí 6, tak za 3,5? Byla 2x venku … .
V CR? Pokud ano tak maj povinnost ti dat novou, pokud to do mesice neopravi nebo neprohlasi za tebou zpusobenou chybu… !
To nemusí platit vždy, pokud to koupíš jako firma, tak platí obchodní zákonník a může to být upraveno rozdílně od zákona na ochranu spotřebitele.
Bylo to koupeno v Nemecku (primo u Evropskeho zastoupeni Fortuny), samozrejme na obchodni firmu. Dodavatel pokryva nejprve tamejsi reklamacni poptavky a teprve pak dojde na zahranicni odberatele (navic jsme brali jen 5 ks, tak pro ne nejsme zadny “zakaznik”), zajimaji je az odbery v desitkach kusu. Ale z tech 5ks se stejnym zpusobem rozbily dve zaroven. Proto jsem poridil Garmina GPSMAP60C a uz me ten cas reklamace tolik netrapi
Ale autonavigace PDA+Fortuna versus GPSMAP60C se co do prehlednosti (ani rychlosti prekleslovani) neda srovnavat.