Prodám jednu licenci na Topo 50, za 1900 Kč, Popř po domluvě, Nejlépe na icq 316-824-413 nebo [email protected]
bojím se, jestli to díky mountfieldu není v tuhle chvíli dost nadsazená cena
mountfieldu?!
nojo, prodávaj topo50 za 1490 i se sériovym kabelem. Asi už je nebaví prodávat sekačky a bazény a pustili se do navigace
eh? to je fór? =))
ani to neni vázaný na nákup něčeho jiného
no tak to je slusny =) do toho snad pujdu =)) jen skoda, ze jeste nevysla nova verze =))
Mozna prave proto, ze se ocekava nova verze, je ta starsi takhle ‘levna’ …
To bude tohle : MOUNTFIELD, autobazar, agrobazar. … Stavebniny, hutní a vodo - topo elektro materiál. … ![]()
Koupil bych inzerovanou mapu Topo 50 tak za 1500,-. Ondra tel. 721424570 nebo email
nebud hloupej a kup si radsi v3 u mountfielda