Zdravim,
snad to nebude nikomu vadit, kdyby jo, tak se omlouvam… vsechno info je napsany u aukce..tak kdyby nekdo mel zajem ![]()
http://aukro.cz/item477140294_pda_dell_axim_x51v_wi_fi_bt_tomtom_gps_2gb_sd.html
//klidně můžete smazat, prodáno ![]()
Zdravim,
snad to nebude nikomu vadit, kdyby jo, tak se omlouvam… vsechno info je napsany u aukce..tak kdyby nekdo mel zajem ![]()
http://aukro.cz/item477140294_pda_dell_axim_x51v_wi_fi_bt_tomtom_gps_2gb_sd.html
//klidně můžete smazat, prodáno ![]()