stav: bez mála rok starý; na displeji od začátku byla fólie, takže by měl být bez škrábanců; na těle má dva menší šrémy (asi 0,5 cm); po jednom pádu jde mírněji ztuha otáčet ovládacím kolečkem, ale nijak výrazně to neovlivňuje práci s GPSkou, pouze se občas při pohybu v nějakém úhlu lehce kolečko zasekne.
Případně pokud by byl zájem přihodím sem fotky.
Nejlepší by bylo osobní převzetí s vyskoušením. Jsem z UL, ale klidně bych přijel do Prahy.
Cena: 7500 Kč
popřípadě mě můžete kontaktovat i na emailu: durcja(zavináč)centrum.cz
Takz jsem nedávno chtěl Colouše prodat, ale nakonec jsme si ho s geopartnerkou nechali a dobře jsme udělali. Zrovna včera jsem hrál wherigo Zlaté nugety a Oregon si ani neškrt - jediné na čem to šlo hrál bylo Colorado.
Takže pokud někdo nepředělá wherigo player do Oregona tak Colorado nedám z ruky B)