Prodám Garmin Colorado 300

Prodám Garmin Colorado 300, bez map

stav: bez mála rok starý; na displeji od začátku byla fólie, takže by měl být bez škrábanců; na těle má dva menší šrémy (asi 0,5 cm); po jednom pádu jde mírněji ztuha otáčet ovládacím kolečkem, ale nijak výrazně to neovlivňuje práci s GPSkou, pouze se občas při pohybu v nějakém úhlu lehce kolečko zasekne.

Případně pokud by byl zájem přihodím sem fotky.

Nejlepší by bylo osobní převzetí s vyskoušením. Jsem z UL, ale klidně bych přijel do Prahy.

Cena: 7500 Kč

popřípadě mě můžete kontaktovat i na emailu: durcja(zavináč)centrum.cz

Opravdu nikdo nechce ?

Při rychlém jednání sleva 500,- Kč - tedy za 7000,- Kč

Ja jsem prodal s mapami a adapterem do auta a jeste rok a pul zarukou za 6300. Myslim, ze jsi vysoko.

Já bych ho vzal za těch 500,- Kč, Colorado ve sbírce ještě nemám a vím, že bych ho na hledání už nikdy nepoužil. Promiň, že Ti kazím obchod ;).

To ATIP: To zkus napsat jeste Minarjovi, ten mozna ma jeste sveho puvodniho Legenda a ten Ti myslim taky ve sbirce chybi :slight_smile:

Takz jsem nedávno chtěl Colouše prodat, ale nakonec jsme si ho s geopartnerkou nechali a dobře jsme udělali. Zrovna včera jsem hrál wherigo Zlaté nugety a Oregon si ani neškrt - jediné na čem to šlo hrál bylo Colorado.
Takže pokud někdo nepředělá wherigo player do Oregona tak Colorado nedám z ruky B)